Nebankovní půjčka bez doložení příjmu – DOTAZY | Operativní půjčka
 

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu – DOTAZY

Musím hradit poplatky před uzavřením smlouvy?

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Za jak dlouho bude půjčka vyřízena?

Jak dlouho budu půjčku splácet?

Lze půjčku předčasně splatit a platím za to nějaké sankční poplatky?

Musím prokazovat svůj příjem?

Je půjčka určena také pro důchodce?

Nevadí, že jsem na mateřské dovolené?

Potřebuji k získání půjčky ručitele?

Přivezete mi půjčku domů?

Kolik činí notářský poplatek?

Můžu zaplatit notářský poplatek přímo z půjčky?

 

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Banka vám nepůjčí nebo si z nějakého důvodu od banky půjčovat nechcete? Nabízíme vám výhodné řešení! Jedním z našich finančních produktů je nebankovní půjčka bez doložení příjmu, která je dostupná pro velkou skupinu žadatelů. Sjednat si ji mohou všichni uchazeči o půjčku, kteří nemohou či nechtějí dokládat výši svého příjmu. Patří mezi ně nejen nezaměstnaní nebo lidé pracující na neoficiální pracovní poměr, ale i penzisté, maminky na mateřské, OSVČ a další. Podmínkou pro získání tohoto typu nebankovní půjčky (do výše 30 tisíc Kč) je trvalé bydliště na území České republiky a ve vlastní nemovitosti. Nebankovní půjčku můžete vyřídit online, a to již do druhého dne, v závislosti na volném termínu u notáře, kde vám bude vyplacena hotovost.

Použití půjčky bez doložení příjmu

Výška finanční částky, o jejíž zapůjčení klienti žádají a sami si ji určují, se odvíjí od žadatelovy schopnosti splácet a také záleží na účelu půjčky. Bezpečná a spolehlivá půjčka bez doložení příjmu může být využita na cokoliv, včetně vybavení vaší domácnosti, nákupu potravin, zaplacení nájmu, splacení (konsolidace) další půjčky apod. Je ideálním řešením, pokud potřebujete rychle získat finanční hotovost a překonat tak krátkodobý výpadek příjmů či uhradit nečekané výdaje. U půjčky bez doložení příjmu vše funguje jednoduše a rychle – s minimem administrativy a bez jakýchkoliv poplatků předem.

Průběh půjčky a další důležité informace

Pokud si žadatel půjčuje od banky, musí počítat s přísnými podmínkami, včetně nahlížení do Centrálního registru dlužníků. U nás si můžete sjednat půjčky bez registru a příjmu. Nepožadujeme ani doklad o tom, že vás registr neeviduje, ani nemusíte dokládat váš příjem. Jaký je postup? Nejprve vyplníte potřebné údaje v online formuláři a po jeho odeslání vás bude obratem kontaktovat náš operátor. Doladí s vámi veškeré detaily půjčky. Po jejím schválení se v termínu dostavíte k podpisu smluvní dokumentace a vyplacení hotovosti. Všem zájemcům o nebankovní půjčku doporučujeme přečíst si odpovědi na nejčastější dotazy žadatelů.

Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail