archiv – novinky – operativnipujcka | Operativní půjčka
 

archiv – novinky – operativnipujcka

Blog operativní půjčka

Příspěvky blogu operativnípůjčka


11.9.2017

Vážení čtenáři,
na základě Vaší odezvy, jsme se rozhodli že v několika následujících dnech pro Vás připravíme nové moderní zobrazení webové stránky operativnipujcka.cz. Budeme se snažit vytvořit webovou prezentaci tak, aby jste výběr půjčky měli co nejpohodlnější a nejintuitivnější.

Vytvoříme pro Vás jednoduchý formulář, který vyplníte snadno a rychle na většině aktuálních zařízení. Díky nově vytvořené funkcionalitě se nám Vaše žádosti zobrazí takřka ihned od Vašeho odeslání. Díky této možnosti, Vám budeme moci odpovědět mnohem rychleji než tomu bylo dříve.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další šťastné chvíle, které spolu můžeme vytvářet. Operativní půjčka


26.1.2016

Vážení čtenáři,

připravili jsme pro Vás mimořádnou akci spojenou s naší sociální síti Facebook.com, pokud nám projevíte sympatie stisknutím tlačítka To se mi líbí na naší Facebook stránce, tak dáme Vaší žádosti maximalní prioritu, co se týká vyřízeni. Jednoduše řečeno, Vám půjčku v případě poskytnutí všech podkladů, budeme moci vyplatit v den podání žádosti.

Operativní půjčka


26.10.2015

Zdravíme Vás návštěvníci,
potřebujete půjčit finance a zároveň neplatit za sjednanou půjčku? Operativní půjčka Vám nabízí: Půjčka 30000 Kč bez úroků a 0% RPSN, stačí jen vrátit zapůjčenou jistinu do 3 měsíců od podepsání smlouvy. Tuto půjčku můžete použít na co chcete, třeba na dárky a cukrovinky k blížícím se svátkům. Pro více informací nás kontaktujte na stránce Operativni pujcka – kontakt


11.10.2015

Vážení čtenáři,
přejete si půjčku, která nemá žádné poplatky a 0% RPSN, pokud splníte podmínku vrácení půjčky do 3 měsíců? Potom nás kontaktujte a sjednejte si s námi smlouvu, která Vám poskytne finance na 3 měsíce zdarma! Tedy žádné RPSN! Kontaktujte nás na našich stránkách operativnipujcka.cz pomocí kontaktního formuláře, nebo využijte žádosti. Přejeme hezký den a těšíme se na Vás!


6.10.2015

Dobrý den vážení čtenáři,

dovolujeme si Vám připomenout, že u nás můžete zažádat o půjčku až do výše 30 000Kč ,na 3 měsíce zdarma. Co to znamená? Půjčíme Vám peníze, které které potřebujete, a pokud nám je vrátíte do 3 měsíců, tak nebudete platit žádné navýšení, tedy 0 RSPN. Pokud potřebujete bližší informace, tak nás určitě kontaktujte. Přejeme Vám krásný den.

operativnipujcka.cz


14.9.2015

Půjčka až 30000 Kč do 2 dnů od podání žádosti a hlavně na 3 měsíce zdarma.
Pokud tedy potřebujete půjčku opravdu rychle a třeba až k Vám domů, tak nás kontaktujte pomocí formuláře na našich stránkách. Půjčku můžete využít na co chcete, třeba i na nové školní pomůcky, nebo na dovolenou. Pro více informací nás kontaktujte na naší emailové adrese info@operativnipujcka.cz nebo na našich webových stránkách operativnipujcka.cz


13.9.2015

Dobrý den Vážení čtenáři,
díky tomu že nám začala nový školní rok, a studentům se musí zaplatit mnoho věcí jako sešity, SDPŠ, obědy, atd…
Prostě a jednoduše to není levná záležitost. Pokud máte problém to celé zafinancovat, tak Vám rádi pomůžeme.
Jsme schopni Vám nabídnout až 30000Kč na 3 měsíce zdarma,
a jako bonus Vám můžeme Vámi tíženou půjčku dovést až do místa Vašeho bydliště.
Jediné co stačí udělat je zažádat si v našem internetovém formuláři na stránkách Operativnipujcka.cz.


28.8.2015

Dobrý den Vážení čtenáři,
prázdniny nám již končí, a děti se jistě těší do školy. Pokud potřebujete své ratolesti vybavit a momentálně s tím máte finanční problém, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme jak Vaši situaci řešit. Jsme schopni Vám nabídnout až 30000 Kč na dobu 3 měsíců bez jakéhokoli úroku. Stačí si u nás vyplnit žádost a vše ostatní s Vámi poté dořešíme a vše podstatné o půjčce Vám vysvětlíme. Díky možnosti vrátit jistinu do 3 měsíců, tak se jedná o velmi dobrý produkt určený přímo Vám!


3.8.2015

Dobrý den vážení návštěvníci…
jak jste si jistě všimly, tak polovina prázdninového léta je již za námi, pomalu se začínáme připravovat na to, že ratolesti půjdou do školy. Pokud ale chcete s dětmi ještě skočit někam na dovolenou, a už na to nemáte finanční prostředky, tak nás kontaktujte pomocí formuláře, kde se Vás optáme na pár drobností a následně spolu uzavřeme smlouvu. Výhoda naší půjčky je, že nedokládáte příjmy a je také pro nezaměstnané. Tudíž naše nebankovní půjčka je přímo pro Vás. Jako největší lákadlo, které vám můžeme nabídnout, je půjčka na 3 měsíce zdarma, která Vám umožní vrátit veškeré finanční prostředky bez navýšení úroku do 3 měsíců od podepsání smlouvy.

Pro Více informací nás kontaktujte na stránkách https://www.operativnipujcka.cz


30.7.2015

3 měsíce zdarma, 3 měsíce ZDARMA!!!
Půjčte si u nás až 30 000 Kč, bez dokládání příjmů! Tato půjčka se hodí pro každého, kdo nechce anebo nemůže, jít do banky. Jak dosáhnout půjčky právě u nás? Stačí si zažádat pomocí formuláře, který naleznete na https://www.operativnipujcka.cz. Pokud potřebujete bližší informace, třeba jak půjčka probíhá, nebo zda si můžete nechat půjčku dovést obchodním zástupcem, tak nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu, který naleznete na podstránce KONTAKT.


29.7.2015

Dobrý den Vážení čtenáři,
léto se nám začíná pomalu blížit ke konci, jak by si jistě myslel student nějaké školy, ale ve skutečnosti máme před sebou ještě měsíc a kousek. Co byste řekli tomu, že bychom Vám nabídli půjčku na 3 měsíce zdarma v hodnotě až 30 000 Kč? Jak to funguje? Vy si od nás půjčíte, a od podepsání smlouvy máte 3 měsíce na to nám doplatit zbývající jistinu bez navýšení. Pokud tedy potřebujete finanční prostředky na dovolenou, tak si u nás zažádejte a budete už takřka bez starostí. Proč takřka? Protože občas člověk prožívá ohromná dilemata, co si má vlastně zabalit do kufru…

Pro Více informací o „půjčka zdarma“, nás kontaktujte na info@operativnipujcka.cz přejeme krásné prázdniny.


19.07.2015

Vážení čtenáři,
zaznamenali jsme mnoho dotazů týkající se doby vyřízení od podání žádosti. Tímto bychom Vám chtěli odpovědět. Půjčka, o kterou si u nás zažádáte, jsme schopni po dodání veškerých potřebných informací a podkladů vyřídit, v závislosti na času notáře, zhruba do 3 dnů. Pokud si tedy u nás zažádáte o bezúročnou půjčku do 30.000 Kč, tak po 3 dnech můžete mít finanční prostředky na dovolenou, o které s přítelkyní mluvíte už od Velikonoc.

Půjčka do 30.000 Kč je zdarma, pokud jistinu vrátíte do 3 měsíců od podepsání smlouvy, což Vám dává spousty času si užít léta a třeba na konci září nám splatit jistinu.


18.07.2015

Dobrý den Vážení čtenáři,
jsme rádi, že navštěvujete naše stránky i v tyto horké dny. Obzvlášť, když už se v přírodě téměř nedá koupat. Dokonce se děje i to, že na počasí nelze spolehnout, ale je tady jedna věc na kterou se spolehnout lze… a to je půjčka do 30000 Kč, kterou jsme schopni Vám poskytnout během několika dnů. Pokud tedy potřebujete rychle finanční prostředky na dovolenou, nebo třeba rodinný výlet, tak stačí vyplnit žádost. Budeme se snažit Vás kontaktovat v co nejkratším možném čase. Jako bonus Vám poskytneme možnost vrácení do 3 měsíců zdarma!!! To z naší půjčky v tu chvíli udělá to, že bude bez jakéhokoli navýšení. Je to tedy půjčka zdarma!

Pokud jsme Vás zaujali, tak se na Vás moc těšíme, a budeme doufat, že Vám pomůžeme k nezapomenutelné dovolené.


16.07.2015

Dobrý den Vážení čtenáři,
doufáme, že si užíváte letošní léto. Jste někde u vody s přáteli a popíjíte dobré pivko. Mnoho z Vás se nás ptá, zda si mohou půjčku sjednat i v tento prázdninový čas. Máme pro Vás přívětivou odpověď. ANO! Půjčku si u nás můžete sjednat i v tyto horké dny. Jediné co stačí, tak vyplnit žádost, díky které se o Vás dozvíme, a naši operátoři se Vám budou co nejdříve věnovat. Půjčku, kterou si u nás zřídíte, tak je jedinečná tím že je zdarma! Stačí jen jistinu vrátit do 3 měsíců od podepsání smlouvy a nebudete platit nic víc! Každopádně si užijte léto a pamatujte na nás, půjčku jsme schopni vyřešit v bleskovém čase, takže stihnete i vše co v létě dělat chcete.


18.6.2015

Dobrý den Vážení návštěvníci,
díky přicházejícímu létu, bychom Vám chtěli nabídnout možnost půjčky na dobu 3 měsíce zdarma. Pro více informací, nás kontaktujte pomocí formuláře, nebo na email info@operativnipujcka.cz.
Hezký den.


12.5.2015

Vážení čtenáři, dnes se hraje hokej, a hádejte s kým… Se Švýcarskem… Také jste zvědaví, jak to večer dopadne? No dívejte se s námi… Každopádně, pokud se chcete podívat na další zápasy a být případně i u posledního zápasu, kdy se konečně dozvíme kdo letos bude mistrem, tak si rychle sežeňte lístky, pokud máte problém s jejich financováním, tak nás kontaktujte a pokusíme se vytvořit půjčku, přímo pro Vás. Hlavním účinkujícím není Bob a Bobek, ale naše služba na 3 měsíce zdarma. Půjčte si u nás, vraťte do 3 měsíců a Vaše půjčka bude bez úroku. Pro více informací nás kontaktujte a ptejte se nás na tuto nabízenou službu. Fanděte s Námi!

Bob a Bobek


10.5.2015

Včerejší hokej byla hrůza… Vyhrát jen 4:0… ještě že u Nás vyhrajete až 30000Kč a po vrácení do 3 měsíců neplatíte žádný úrok, tomu se říká absolutní výhra, pro Vás spotřebitele. Prostě a jednoduše, půjčku zdarma, si přeje snad každý. Doufejme, že s Německem to bude alespoň 6:0… Fanděte s Námi!


9.5.2015

Také jste si všimli konkurence, která slibuje půjčku na směnku, nebo třeba jen do 5000 Kč? To je síla co? RPSN, které si účtují z nich dělá snad multimilionáře, protože mnoho lidí si řekne, že vrátí třeba „jen“ o 500Kč víc. Co ale lidé nevědí, tak že v těchto půjčkách, jsou skoro vždy nějaké skryté poplatky a navíc velmi drobným písmem je napsáno, něco v tomto smyslu: Pokud se zpozdíte se splátkou byť jen o den, tak budete mít denní penále třeba 500Kč na den… To je hustý… Není lepší, si u Nás, půjčit třeba 30000Kč, a řádně je splácet s nízkým úrokem, nebo dokonce do 3 měsíců půjčku vrátit a neplatit žádný úrok? Dejte nám vědět, jak se Vám tato možnost líbí, případně si hned zažádejte, a veškeré potřebné, ale i nepotřebné informace Vám sdělíme. Proč? Abyste byli s naší službou maximálně spokojeni, a v případě další potřeby k nám příště šli na jistotu…


8.5.2015

To že se dnes hraje s Rakouskem, snad ani zmiňovat nebudeme. Nejslabší hráč v naší skupině… uf… no lepší než druhá Kanada že? Procházeli jsme naší emailovou komunikaci pár měsíců na zpět, a zjistili jsme, že máte celkem často otázku, zda si od nás můžete půjčit další zápůjčku, když jste u Nás jednu už MĚLI. Samozřejmě že ano, a těší Nás Váš zájem o služby, které naleznete na našich stránkách operativnipujcka.cz. Jediné, co stačí, tak napsat email, ve kterém nám sdělíte, co přesně potřebujete, a my se Vám pokusíme co nejdříve odpovědět.


7.5.2015

Zdravíme… Krom toho že dnes hrajeme proti Francii, a jak všichni dobře víme, tak žáby hokej moc neumí, tak zároveň chceme připomenout naši půjčku do 30000Kč, kde při splnění podmínek, nemusíte platit žádný úrok. Tudíž jestli hledáte bezúročnou půjčku, tak u nás jste správně. Jediné co stačí, tak vyplnit náš formulář, ve kterém nám necháte své údaje (a nebojte se, nikdo cizí to nikdy číst nebude, tedy pokud nepočítáme Nás, operativní půjčku), a po odeslání se Vám budeme snažit co nejrychleji věnovat. Většinou Vás budeme kontaktovat emailem, ale může se stát, že kvůli doplněním některých dat, Vám budeme volat, tak mějte svůj mobilní aparát po ruce a těšte se na sjednání termínu.


6.5.2015

Ve Francii mají dobré sýry a víno, o hokeji se to rozhodně říct nedá, nevěříme tomu, že nás porazí… Již zítra se hraje a Francouzky skandovat „Kdo neskáče, není Čech hop hop hop“, se rozhodně NEBUDE. Něco jiného by bylo, kdybyste měli chuť se do zmiňované země podívat, a nechcete poslouchat herce Louis de Funése v originálním znění, ale momentální rozpočet Vám to nedovoluje, tak nás kontaktujte a něco s tím vymyslíme. Třeba budeme schopni Vám nabídnout půjčku až 30000Kč. Těšíme se na Vás!


5.5.2015

Zdravíme Vás čtenáři, víte o tom, že v pátek je den osvobození? Tudíž většina z Vás nejde do práce, ale jde si užít prodloužený víkend? Pokud se chcete osvobodit od momentální finanční indispozice, tak se nás zeptejte jak na to, a pokusíme se Vám do pátku sjednat půjčku třeba i do 30000Kč, kde si můžete zvolit splátku až na 3 roky. Pokud ale nechcete tak dlouho splácet, a víte, že za 2 měsíce dostanete tučný obnos, tak nám jej pošlete, a celou půjčku v tu chvíli budete mít bezúročně, tudíž z toho pro Vás vznikne půjčka zadarmo.


4.5.2015

„Češi jsou nejlepší!“ Jak říká jeden muž v nějaké reklamě, většinou zjistíme, že žádná radost, jak slibuje muž v reklamě, nevzejde. Protože se jedná o bankovní sektor, který Vám není schopen poskytnout půjčku. U nás je tomu jinak, nejen že jsme lidi a fandíme dnešnímu hokeji (Hrajeme proti Kanadě), ale jsme schopni Vám půjčku umožnit, protože nenahlížíme do registru dokonce nás ani nezajímá, zda jste nebo nejste zaměstnáni. Jestli jsme Vás zaujali, tak nás kontaktujte, a zeptejte se třeba i na možnost bezúroční půjčky. Přejeme hezký den! P.S. hlavně ať vyhrajeme.


3.5.2015
Vážení návštěvníci, chtěli bychom Vás požádat, abyste se nás více ptali, třeba na www.ask.fm/operativnipujcka Potřebovali bychom totiž od Vás vědět, jak bychom mohli naše služby pro Vás ještě více vylepšit.
Dále bychom se Vás chtěli zeptat, jak to vidíte s přicházejícím létem. Myslíte si, že máte dost financí na dovolenou a věci s tím spojené? Neváhejte nás kontaktovat a optat se nás na možnost půjčky.
Přejeme hezký den!


2.5.2015

Češi do toho! Češi do toho! Dnes hrajeme s Lotyšskem, musíme to vyhrát a musíme fandit! Pokud potřebujete půjčit na MS 2015 v hokeji, tak nás neváhejte kontaktovat, můžeme Vám nabídnout půjčku bez úroku po dobu tří měsíců! Což je tak akorát na to, abyste si užili hokej a půjčku vrátili. Pokud budete šikovní, tak určitě na tom jen vyděláte. Buď jen zážitkem, nebo i finančně.
Fanděte s námi! Operativnipujcka.cz1.5.2015

Dnes jsme hráli se Švédskem, to byl ale zápas co? Škoda jen že jsme prohráli na nájezdy. Každopádně to byl zápas, jaký máme rádi, plný emocí a zuřivého fandění. Pokud chcete fandit s námi a být na MS v hokeji osobně, tak rychle kupujte lístky, pokud na lístky nemáte, tak si půjčte naši bezúroční půjčku na 3 měsíce zdarma! Věříme tomu, že to kluci zvládnou a budeme opět mistři!
Operatinipujcka.cz30.4.2015

Muhaha! Dnes ty čarodějnice upálíme! Nebo se aspoň řádně upravíme! Tradice pálení čarodějnic je už tak stará, že se snad nedá ani dohledat přesné datum tohoto svátku. Co se ale dá naprosto přesně datovat, tak jsou složenky které měsíc, co měsíc stále chodí. Nebuďte ale smutní pokud zrovna nemáte chechtáky, u nás si můžete v klidu pokoji a míru, zažádat o půjčku, která Vám pálení čarodějnic zařídí tak, že si řeknete, tak teď si dám měsíc klidu, než se ta moje vrátí…


29.4.2015

Připravte hranice! Zítra jsou čarodějnice! Vlastně oni jsou pořád, ale zítra je beztrestně můžeme uvázat a upálit. Pokud ale nemáte na kvanta sudů s pivem a nějakou tu vatru, tak si u nás zažádejte o půjčku, kterou Vám velmi rádi dáme na 3 měsíce zdarma, což znamená 3 měsíce bez úročně, tedy pokud do té doby peníze vrátíte, což ale určitě nebude problém, protože se blíží hokej.
Operativnipujcka.cz28.4.2015

Dobrý den Vážení čtenáři, Víte o tom, že za pár dní je den prvního máje, lásky času? Někdo to neslaví, ale někdo ano, a pro tohoto člověka je to šťastný a drahý den. Chcete své polovičce koupit nějaký krásný dárek? Třeba zásnubní prstýnek? Jestli ano, tak slavme! Pokud, na prstýnek nemáte, tak si u nás můžete půjčit až 30000Kč, a za tuto sumu v obchodě najdete super krásný prstýnek, ze kterého každý oněmí…
Operativnipujcka.cz14.4.2015

„Minimálně deset bezdomovců dlouhodobě zneužívala povedená rodinka ze Slovenska. Rodiče a jejich dospělý syn těmto sociálně slabým osobám nejprve sebrali osobní doklady, a poté je nutili manuálně pracovat, případně na jejich jména uzavřeli nevýhodné půjčky. Nyní si 49letá žena a 29letý muž vyslechli obvinění ze zločinu obchodování s lidmi, z podvodů a útisku.“
Tak tohle se u nás stát nemůže! Veškeré naše půjčky jsou kontrolovány notářskou komorou, tudíž takovéto čachry machry u nás neprojdou.
Pro více informací o naší půjčce se podívejte na naše stránky, nebo nás kontaktujte pomocí emailu nebo kontaktního formuláře.13.4.2015

Dobrý den čtenáři, jak se těšíte na hokej, který po upálení čarodějnic na nás čeká? Já rozhodně ano. Říkám si, že by bylo fajn si na naše kluky vsadit. Pokud toto nemůžete, tak si u nás půjčte, tím rozhodně nic nezkazíte… Mimo to, si za případné vyhrané peníze v jednotlivých zápasech můžete koupit lístek do O2 arény. Zeptejte se Nás přes email, zda si půjčku u nás můžete zřídit a potom hurá fandit! ČEŠI DOTOHO!
Operativnipujcka.cz


11.4.2015

POZOR! POZOR! Od nového roku se Nás mnoho z lidí, co potřebuje půjčku ptá, zda je možnost získat půjčku na směnku. Pokud na něco takového narazíte, tak rozhodně tuto půjčku nezřizujte! Leda byste chtěli ublížit svým rodinným financím. Mimo jiné se též jedná o protizákonné jednání, protože půjčky na směnku jsou zákonem zakázané. Dejte si tedy na to pozor a raději si zažádejte u nás o půjčku, kterou ve výsledku budete mít mnohem raději, protože budete znát veškerá pravidla. Děkujeme za pochopení.
Operativnipucjka.cz10.4.2015

Dobrý den Vážení klienti, chtěli bychom Vás informovat, že se poslední dobou vyskytují žádosti, o které žádají klienti, kteří byli zbaveni svéprávnosti. Tímto bychom Vám chtěli sdělit, že člověk, který zažádá o půjčku a ručitel se za něj v některých případech „zaručí“, ale nepodá informaci o tom, že dlužník byl zbaven svéprávnosti, nebo dokonce dělá, že umí číst, tak porušuje zákon. Jedná se o finanční podvod, který se trestá odnětím svobody.


9.4.2015

Dobrý den Vážení čtenáři, jistě jste si všimli u Vašich operátorů takové nepříjemné „věci“. Operátoři totiž mohou měnit služby jak se jim zlíbí,…
„Praha – Většina operátorů může měnit smlouvy, které se zákazníky uzavřela, téměř kdykoliv. Proto je podle Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) třeba nastavit přísnější pravidla. Samotné společnosti ale namítají, že postupují přesně podle zákona.“
… u nás byť jsme v nebankovní sféře, se můžete vždy spolehnout, že žádné podmínky měnit nebudeme. Pro více informací se můžete zeptat našich operátorů, na telefonu nebo, a to máme mnohem raději, nás můžete kontaktovat přes email info@operativnipujcka.cz.


8.4.2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vám připomenout naši bezúroční půjčku, o kterou si můžete zažádat pomocí formuláře. Tato půjčka Vám pomůže vytvořit si stabilitu, kterou třeba díky ztrátě zaměstnání můžete celkem bez problémů využívat, stačí si jen přečíst naše podmínky. Děkujeme za Váš zájem a přejeme hezký den!


7.4.2015

Dobrý den vážení čtenáři zajímající se o naši „půjčka do 30 000kč“. Doufáme, že jste si velikonoce užili v plném proudu nekonečné radosti. Jak už je u nás tradicí, tak Vám chceme připomenout, že naše půjčka do 30 000kč, může být Vaše bez úroků na 3 měsíce zdarma. Operativní půjčka, je zde pro Vás, aby Vám pomohla překonat třeba problém s pračkou. Budeme se těšit na vaše otázky.


6.4.2015

Dobrý den Vážení klienti, přejeme Vám hezké Velikonoce, hodně vajíček, čokolády a hlavně pohody. Nezapomeňte, že jsme tu stále pro Vás v oblasti nebankovních půjček bez registru. Neváhejte nás kontaktovat, a optat se na možnost získat „půjčka bez úroku“, tedy půjčku na 3 měsíce zdarma! V příštích týdnech pro Vás připravujeme mnohá nová překvapení, která by Vás mohla zajímat. Tak tedy hezké velikonoční pondělí.


9.3.2015
Dobrý den vážení klienti,
Chtěli bychom Vám sdělit možnost „půjčka bez úroků“, tato půjčka je pravděpodobně ta nejlepší volba právě pro Vás! Jedná se o půjčku, kterou budete moci kdykoli vrátit po dobu 3 měsíců. Tímto se tedy dostáváme k tomu, že půjčka na 3 měsíce zdarma Vám bude moci pomoci v mnoha problémech, jako je třeba vytopená koupelna, nebo ztráta notebooku. Pro více informací, nás neváhejte kontaktovat a optat se na informace, které se nedočtete na těchto stránkách. Půjčka bez úročně

půjčka bez úročna


25.2.2015

Půjčka bez úročně

Vážení klienti,
snažíme se Vám vytvořit co nejpřijatelnější půjčku tak, abyste byli spokojeni. Proto Vám chceme sdělit, že Vám nabízíme půjčku bez úročně po dobu 3 měsíců! Myslíme si, že s tímto produktem bude výběr mnohem jednodušší. Pokud budete tedy chtít, můžete se poptat na tuto půjčku ve formuláři, který vidíte níže, popřípadě si přečíst mnohem Více na stránce Půjčka bez úročně.


26.01.2015
Vážení klienti,
zpětně se díváme na Vaše často kladené otázky. Mnoho z Vás se ptá, zda je možné uzavřít půjčku do druhého dne, nebo půjčku ihned… Rádi bychom Vám v tomto vyšli vstříc, ale bohužel to není vždy v našich silách. Vzhledem k tomu, že půjčky jsou uzavírány v notářské kanceláři, jsme limitováni časovým harmonogramem notáře. Pokud je možné půjčku uzavřít ještě téhož dne, tak se Vám samozřejmě budeme snažit vyjít vstříc.

Děkujeme za Vaše pochopení


15.01.2015
Vážení klienti,
zjistili jsme díky zpětné analýze, Vaši potřebu se informovat, zda můžete zažádat o půjčku / zápůjčku do 30,000Kč ve městě České Budějovice. Tímto bychom Vás chtěli informovat o kladné odpovědi. Půjčku si s operativní půjčkou můžete sjednat v jakémkoli městě v České republice. Stačí, když nám napíšete, a mi Vám rádi sdělíme bližší informace. Přejeme hezký leden!


15.12.2014
Dobrý den,
Přejeme Vám krásné prožití pohodových Vánoc. V případě potřeby půjčky, se na nás můžete obrátit kdykoli budete chtít, ale schválení žádosti proběhne až po novém roce.
Tímto Vám chceme též popřát hezký nový rok 2015.


02.12.2014
Vánoce, Vánoce přicházejí, veselme se! Protože po roce Vánoce, Vánoce přicházejí… Půjčíme Vám na cokoli a nebudeme se ptát na co, protože Vánoce, Vánoce přicházejí, veselme se! Zažádejte si u nás o půjčku a do 3 měsíců ji můžete vrátit bez jakéhokoli navýšení! Veselme se! Vánoce, Vánoce přicházejí a snima i kupa dárků, se kterými Vám pomůže operativní půjčka! Veselme se!


25.11.2014
Vánoce se blíží, půjčka do 30000 Kč Vám pomůže na nákupy dárků a peníze (finance, zápůjčku), nám můžete vrátit do 3 měsíců zdarma… Pokud ale zápůjčku nezvládnete vrátit do 3 měsíců od podepsání smlouvy tak platíte jen to, co jste na smlouvě podepsali. Půjčku do 30000 Kč, můžete použít na cokoli. Budeme se těšit na Vaši objednávku a děkujeme že se o naši zápůjčku zajímáte.


11.11.2014
Situace, kdy firmy, obchody, živnostníci nejsou schopni plnit závazky a dostanou se do tzv. insolvence neboli úpadku (bankrotu), bohužel nejsou nijak výjimečné, někteří to řeší půjčkou, jiní to vzdají úplně. Platební neschopnost takových společností vnímají mnohdy nejbolestněji ti, kdo pro ně pracují, respektive už nepracují. Zaměstnanec v této nelehké situaci je ve stresu kvůli složenkám, které měsíčně musí každý platit. Tito lidé se často uchýlí k půjčkám a svým způsobem neřeší podmínky a RPSN… Nakonec si vezmou půjčku od CETELEM a nebo od HOME CREDIT, a ve výsledku koupenou půjčku přeplatí s ohromným procentem. Operativní půjčka Vám vše řádně vysvětlí a budete mít mnohem nižší úrok než u konkurence.


5.11.2014

Vánoční akce

     Dobrý den vážení klineti, vzhledem k tomu, že jste nám psali, zda budeme mít nějakou Vánoční akci na půjčky bez registru a bez doložení příjmů, tak jsem si pro Vás připravili tuto akci. Když si u nás půjčíte během prosince, tak budete mít možnost tuto půjčku do konce března splatit bez úročně. Dalo by se tedy říct, že se jedná o krátkodobou půjčku. Pro více informací se podívejte na naši stránku Vánoce 2014


30.10.2014
Jistě jste si všimli že konkurence jako je Homecredit a nebo cetelem, si ve veřejných médiích (televize), udělali dost silnou mediální kampaň. Hledal jsem na internetu a víte kolik takový spot v televizi v oblasti půjček stojí? Za jedno odvysílání si televize řekne více jak 40.000kč (zdroj internet). Když se nad tím zamyslíte, tak % p.a. nebudou mít nejnižší… Schválně si vezměte vaši smlouvu o půjčce a spočítejte si RPSN na naši kalkulačce kalkulačka rpsn. pokud zjistíte, že půjčka je jiná, než Vám váš věřitel řekl, tak dle zákona můžete od smlouvy odstoupit.


22.10.2014

Půjčky u konkurence

     Konkurence v oblasti půjček je v dnešní době dost vysoká. Nebankovní společnosti se zaměřují na klienty tak, aby prodali půjčku s co nejvyším úrokem a RPSN. Podíváme li se například na Homecredit, tak zjistíme, že své klienty získávají přes masovou reklamu, kterou ale musí z něčeho platit. Reklamy, které můžete vidět i několikrát do hodiny nejsou za malé peníze, tak si jistě domyslíte jak to asi s navýšením Úvěru u tohoto nebankovního sektoru vypadá. Operativní půjčka neinvestuje finance do těchto reklam. Snažíme se jít cestou spokojenosti klientů tím, že úrok a RPSN máme v porovnání s konkurencí jedno z nejnižších.

Pro Vaši spokojenost připravujeme stránku, kde si budete moci zobrazit Půjčky konkurence jako je například Homecredit, Cetelem, ACEMA credit,…


20.10.2014
Na spotřebitelské úvěry čekají koncem roku žně. Ve studii realizované společností Cetelem se téměř 30 procent respondentů přiznalo, že v minulosti již Vánoce zcela či zčásti úvěrem financovalo. Vzít si úvěr za účelem pořízení dárků, vánoční výzdoby či potravin považuje přitom za vhodné téměř každý.


17.10. 2014
Většina Čechů nemá vysoké úvěry, ale tíží je malé dluhy v podobě neuhrazených splátek, složenek
a různých pokut. Půjčky do 5000 korun využívají nejčastěji ženy mezi 35 a 45 lety. Důvodem oblíbenosti půjčky
do 5 000 u řady úvěrových společností je, že nepodléhají regulaci zákonem o spotřebitelském úvěru.
Oproti půjčce ve výši 30000 korun nemají možnost spotřebitelé u půjčky do 5000 korun odstoupit od smlouvy o úvěru
bez sankcí do čtrnácti dnů. Také při propagaci úvěrů do 5000 korun platí pro úvěrové společnosti…


20.10.2014
Státní dluh se od vzniku Česka zdesetinásobil
Státní dluh se za dobu existence České republiky zdesetinásobil na astronomickou sumu 1,68 biliónu korun ke konci roku 2013. Nejvíce vzrostl dluh a to o více než 168 miliard korun v roce 2012, tehdy vedl zemi premiér Petr Nečas (ODS). Biliónovou hranici dluh překonal už v roce 2009 za ministerského předsedy Mirka Topolánka (ODS).


Vedlejší odkazy operativní půjčky

Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail