Operativní půjčka

BEZÚROČNÁ PŮJČKA - PŮJČKY NA 3 MĚSÍCE BEZÚROČNĚ

Pro koho je akce půjčka na 3 měsíce určena

  • pro klienty splňující podmínku trvalého bydliště na území ČR a ve vlastní nemovitosti
  • pro klienty čerpající půjčku do 30.000,- Kč

Charakteristika akční nabídky

PŮJČKA 30.000,- ===> na 3 MĚSICE ===> !!! BEZÚROČNĚ !!!

Pokud čerpáte půjčku do 30 000,- Kč a vrátíte ji do tří měsíců, neplatíte žádné navýšení. V případě, že půjčku do tří měsíců neuhradíte, nic se neděje, a vy dále pokračujete v předepsaných měsíčních splátkách. Pokud budete chtít využít akce “půjčka na 3 měsíce bezúročně”, zaplatíte dvě předepsané měsíční splátky a třetí měsíc zaplatíte zbývající část jistiny. Tímto budou vaše závazky vyrovnány. Pro využití akce půjčka na tři měsíce zdarma se nemusíte rozhodovat při podpisu, nebo o ni jiným způsobem žádat, stačí, když se rozhodnete v průběhu splácení a půjčku do 3. měsíce uhradíte. Notářské náklady na uznání závazku hradí klient.

Bezúročnost půjček?

Ocitli jste se ve finanční tísni a potřebujete rychle hotovost? V bance vám nepůjčí a vy máte obavy z vysokých úroků, pokud o půjčku požádáte u nebankovní úvěrové společnosti? Využijte naší výhodné nabídky a vyberte si produkt bezúročná půjčka. Neplatíte žádné úroky ani skryté poplatky, vše je transparentní a bezpečné. Na bezúročnou půjčku může dosáhnout každý uchazeč, včetně zaměstnanců, podnikatelů, maminek na mateřské, penzistů nebo nezaměstnaných. Jedinou podmínkou u bezúročné půjčky je trvalé bydliště na území České republiky a bydlení ve vlastní nemovitosti. Bezúročnou půjčku je možné čerpat až do výše 30 tisíc Kč. Navíc pro vás máme připravenu zajímavou akční nabídku! Spočívá v tom, že pokud čerpáte půjčku do třiceti tisíc a vrátíte ji do tří měsíců, neplatíte žádné navýšení.

O bezúročné půjčce by vás mohlo zajímat…

Obáváte se, že vypůjčené peníze nestihnete uhradit do předepsaných tří měsíců? Nic se neděje! Bezúročná půjčka je výhodná v tom, že dále pokračujete v předepsaných měsíčních splátkách. Žadatelé, kteří se rozhodli využít akce „půjčka na tři měsíce bezúročně“, zaplatí dvě předepsané měsíční splátky a třetí měsíc se platí zbývající část jistiny. Vstříc klientům vycházíme i možností rozhodnout se pro půjčku na tři měsíce až po podpisu smlouvy, tedy v průběhu splácení. Jakmile půjčku do třetího měsíce uhradíte, jsou vaše závazky vyrovnány.

Jak si vyřídit bezúročnou půjčku

Požádat o schválení a vyplacení bezúročné půjčky můžete z pohodlí domova. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete, kolik si potřebujete půjčit, na jak dlouho a důležité jsou také vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail). Jakmile od vás online žádost obdržíme, obratem se vám ozve některý z našich operátorů. Domluví s vámi další podrobnosti. Po schválení půjčky se dostavíte v předem sjednaném termínu k podpisu smlouvy a hotovost vám bude vyplacena v notářské kanceláři. U bezúročné půjčky do třiceti tisíc korun nepotřebujete ručitele a využít ji můžete prakticky na cokoliv.

Žádost


Kolik chcete půjčit
Na jak dlouho chcete půjčit

Vaše splátka je od
 

Kontaktní informace

Jméno

Příjmení

Obec

Telefon

Váš e-mailKontakt

Email: info@operativnipujcka.cz
Telefon: +420 840 888 214
mapa
Všechna práva vyhrazena, design a princip je duševním vlastnictvím bravocredit s.r.o. Publikování, kopírování a šíření obsahu bez souhlasu autora je trestné.

Klíčové info

Operativní půjčka je produkt pro spotřebitele i podnikatele koncipovaný v souladu se zákonem č. 145/2010 Sb. o spotřebitelském úvěru a o změně některých zákonů.
Operativní půjčka disponuje možností půjčky bezúročně po dobu 3 měsíců od podepsání smlouvy u notáře.

Kontakt

Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva: