Půjčka na směnku | Operativní půjčka
 

Půjčka na směnku

Proč nebankovní půjčku


Pro většinu lidí, kteří nemají štěstí, neboť neuspěli se svou žádostí o půjčku u bankovního sektoru, přichází na řadu další možnosti, kde získat úvěr. Jsou to nebankovní půjčky u nebankovních společností, kde ve většině případech půjčí téměř každému klientovi i přesto, že nemá dostatečný příjem, nebo to jsou půjčky u fyzických osob, kde se často poskytuje produkt půjčka na směnku.


Jak funguje půjčka na směnku


Budete-li si půjčovat peníze od známého či soukromé osoby, může se vám stát, že bude chtít krýt dluh podepsáním směnky. Je to pochopitelné, neboť půjčka na směnku patří k dobře zajištěným úvěrům. Směnky mají v České republice již velmi dlouhou tradici. Je důležité, aby byla půjčka na směnku reálná, musí mít směnka určité náležitosti. Půjčka na směnku se poskytuje zpravidla ve větších částkách, aniž byste museli předkládat velké množství dokladů a potvrzení. Zajištění směnkou mezi věřitelem a dlužníkem bývá velmi obvyklé.


Půjčka na směnku má dlouhou tradici


U nás jsou směnky používány již od poloviny minulého století. Jejich podobu upřesňuje směnečný a šekový zákon, který se bez větších změn používá dodnes. Aby byla půjčka na směnku platná, musí být směnka správně vypsána a pak je považována za cenný papír, který je obchodovatelný. Půjčka na směnku je dluhem, kdy osoba, která směnku podepsala, musí v určeném čase a sjednaným způsobem zaplatit uvedenou směnečnou částku majiteli.

Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail