BEZÚROČNÁ PŮJČKA – PŮJČKY NA 1 MĚSÍC BEZÚROČNĚ | Operativní půjčka
 

BEZÚROČNÁ PŮJČKA – PŮJČKY NA 1 MĚSÍC BEZÚROČNĚ

Pro koho je akce půjčka na 1 měsíc určena

        • klienty splňující podmínku trvalého bydliště na území ČR a ve vlastní nemovitosti
        • klienty čerpající půjčku do 30.000,- Kč

Charakteristika akční nabídky

PŮJČKA 30.000,- ===> na 1 MĚSÍC ===> !!! BEZÚROČNĚ !!!

Pokud čerpáte půjčku do 30 000,- Kč a vrátíte ji do jednoho měsíce, neplatíte žádné navýšení. V případě, že půjčku do jednoho měsíce neuhradíte, nic se neděje, a vy dále pokračujete v předepsaných měsíčních splátkách. Pokud budete chtít využít akce “půjčka na 1 měsíc bezúročně”, zaplatíte na konci měsíce zbývající část jistiny. Tímto budou vaše závazky vyrovnány. Pro využití akce půjčka na jeden měsíc zdarma se nemusíte rozhodovat při podpisu, nebo o ni jiným způsobem žádat, stačí, když se rozhodnete v průběhu splácení a půjčku do jednoho měsíce uhradíte. Notářské náklady na uznání závazku hradí klient.

Bezúročnost půjček?

Ocitli jste se ve finanční tísni a potřebujete rychle hotovost? V bance vám nepůjčí a vy máte obavy z vysokých úroků, pokud o půjčku požádáte u nebankovní úvěrové společnosti? Využijte naší výhodné nabídky a vyberte si produkt bezúročná půjčka. Neplatíte žádné úroky ani skryté poplatky, vše je transparentní a bezpečné. Na bezúročnou půjčku může dosáhnout každý uchazeč, včetně zaměstnanců, podnikatelů, maminek na mateřské, penzistů nebo nezaměstnaných. Jedinou podmínkou u bezúročné půjčky je trvalé bydliště na území České republiky a bydlení ve vlastní nemovitosti. Bezúročnou půjčku je možné čerpat až do výše 30 tisíc Kč.

O bezúročné půjčce by vás mohlo zajímat…

Obáváte se, že vypůjčené peníze nestihnete uhradit do jednoho měsíce? Nic se neděje! Bezúročná půjčka je výhodná v tom, že dále pokračujete v předepsaných měsíčních splátkách. Žadatelé, kteří se rozhodli využít akce „půjčka na 1 měsíc bezúročně“, zaplatí do jednoho měsíce zbývající část jistiny. Vstříc klientům vycházíme i možností rozhodnout se pro půjčku na 1 měsíc bezúročně až po podpisu smlouvy, tedy v průběhu splácení. Jakmile půjčku do jednoho měsíce uhradíte, jsou vaše závazky vyrovnány.

Jak si vyřídit bezúročnou půjčku

Požádat o schválení a vyplacení bezúročné půjčky můžete z pohodlí domova. Stačí vyplnit online formulář, v němž uvedete, kolik si potřebujete půjčit, na jak dlouho a důležité jsou také vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail). Jakmile od vás online žádost obdržíme, obratem se vám ozve některý z našich operátorů. Domluví s vámi další podrobnosti. Po schválení půjčky se dostavíte v předem sjednaném termínu k podpisu smlouvy a hotovost vám bude vyplacena v notářské kanceláři. U bezúročné půjčky do třiceti tisíc Kč nepotřebujete ručitele a využít ji můžete prakticky na cokoliv.
Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail