Nebankovní půjčka | Operativní půjčka
 

Nebankovní půjčka

Proč produkt nebankovní půjčka?


V dnešní době je nebankovní půjčka jedním z nejžádanějších artiklů na finančním trhu. Nebankovní půjčka je konkurencí velkých bank na poli úvěrů a má své specifické přednosti. Jedná se většinou o menší, krátkodobou půjčku, která nabízí rychlejší a snazší vyřízení než úvěr bankovní.
Většina bankovních institucí ke sjednání půjčky vyžaduje doložení příjmu. Bohužel, ne každý člověk je schopen příjem doložit. Své příjmy může těžko doložit osoba, která má nepravidelným měsíční příjmem nebo osoba registrovaná na úřadu práce, či osoba samostatně výdělečně činná. Do této skupiny můžeme zařadit i matky na mateřské dovolené. Pokud jste se ocitli ve finanční tísni a potřebujete půjčit finanční hotovost a a patříte do jedné z výše uvedených kategorií, nemusíte ztrácet hlavu. Na trhu existují nebankovní společnosti, které poskytují produkt nebankovní půjčka. Produktem nebankovní půjčka lze získat finanční hotovost ve výši až 30.000,- Kč, což stačí na pokrytí nenadálých výdajů.


Krátkodobá a dlouhodobá nebankovní půjčka


Produkt nebankovní půjčka poskytují nebankovní společnosti. Půjčka je ve většině případech krátkodobá, ale některé nebankovní společnosti nabízejí i půjčky dlouhodobější. Krátkodobá nebankovní půjčka je poměrně nevýhodná, pokud tušíte, nebo víte, že ji nebudete moci v určitém termínu zaplatit. U takovéhoto produktu nebankovní půjčka pak nabíhají astronomické úroky. Dlouhodobá nebankovní půjčka je naopak výhodná pro každého. Ať už chcete stavět svůj dům, či jen překlenout špatné období, například pokud přijdete o zaměstnání. Nebankovní společnosti, ve většině případech nevyžadují ručitele, doložení příjmů a samozřejmě bez nahlížení do registru. Díky tomu je nebankovní půjčka určená téměř pro kohokoliv. Nebankovní půjčka má tedy velké množství výhod – není potřeba dokládat příjem, je bez ručitele, rychlé a pohodlné vyřízení, není potřeba uvádět, na co jsou prostředky využity.


Jak získat produkt nebankovní půjčka


Nebankovní půjčka je dosažitelná snadno a rychle. Stačí pouze vyplnit on-line formulář žádosti v pohodlí domova. Poptávka je zpracována standardně během několika minut a nebankovní půjčka je poskytnuta v hotovosti nebo převodem na účet během několika hodin či maximálně do druhého dne.

Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail