Konsolidace půjček | Operativní půjčka
 

Konsolidace půjček

Co je to konsolidace půjček


Může se hodit, když jste si pořídili několik rychlých půjček od několika nebankovních subjektů, které teď nestíháte splácet. Tedy, zavázali jste se u více bankovních a nebankovních institucí splátkami. Dostali jste se do nezvladatelné finanční situace, hrozí Vám, že Vám na dveře zaklepou exekutoři, či dokonce Vám hrozí osobní bankrot? V tento čas je dobré přemýšlet o nabídce konsolidace půjček. Celá konsolidace půjček spočívá v tom, že Vám bude poskytnuta nová půjčka, zastřešující půjčku s delší dobou splatnosti a nižším úročením, pomocí které splatíte stávající půjčky a úvěry.


Proč konsolidace půjček


Dostali jste se do nezvladatelné finanční situace. Každý den Vás někdo urguje, že jste v prodlení se svou splátkou. Ve schránce či na dveřích nacházíte jednu upomínku či poslední pokus o smír za druhou. Nastal čas k zamyšlení, zda není vhodná doba využití služby konsolidace půjček. Získáte především klid. Nemusíte mít neustálý přehled nad daty jednotlivých půjček a nestane se, že by jste opomněli i tu nejmenší splátku! Konsolidace půjček vám zajistí klidný spánek a můžete docílit i celkově nižších úroků.


Jak konsolidace půjček probíhá


Službu konsolidace půjček poskytují jak bankovní tak nebankovní subjekty. U většiny poskytovatelů služby konsolidace půjček k zjištění potřebné výše financí, splátek a doby splácení slouží kalkulačka konsolidace půjček. Aby jste mohli docílit konsolidace půjček, je nutné předložit dva doklady totožnosti, například občanský průkaz a pas. Budete muset doložit dokumenty, které se vážou k půjčkám či úvěrům (smlouvy nebo aktuální vyčíslení úvěru, výpisy z kontokorentních účtu či kreditních karet). Podmínkou pro zrealizovaní konsolidace půjček je většinou trvalý příjem, který budete muset též doložit. A samozřejmě poslední podmínkou konsolidace půjček je pravidelné a bezproblémové splácení. Jestliže máte záznam v Solusu, jsou Vaše šance na službu konsolidace půjček minimální.

Žádost o půjčku


Kolik chcete půjčit
*
Na jak dlouho chcete půjčit
*
Vaše splátka je od

Kontaktní informace

Jméno
*
Příjmení
*
Obec
*
Telefon
*
Váš e-mail